KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15229465
nr 1522 9465
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1920, Paris. Bildmått: 13x11 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:47:35
20/2 18:42:35
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg